Belka
Piątek, 18 Stycznia 2019   imieniny: Piotr, Małgorzata
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Konkurs na komiks poświęcony Nysie

Data publikacji: 2018-09-10, Data modyfikacji: 2018-09-11
A A AWydrukDrukuj  
 
Treść: Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Nysie ogłasza konkurs ofert na komiks poświęcony Nysie.  W skład działania wchodzi: napisanie scenariusza opartego na historii Nysy i jej zabytkach, wykreowanie postaci skierowanych do młodzieży po wyżej 15 roku życia, narysowanie 48 plansz komiksu, skład wydawnictwa i przygotowanie do druku, druk o nakładzie 5 tys. egzemplarzy. Projekt będzie realizowany w terminie 01.10-20.11.2018 r.,  jeśli Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Nysie otrzyma dofinansowanie Narodowego Centrum Kultury. Oferty proszę składać do dn. 21.09.2018 r. do godz. 15.00: osobiście w siedzibie Biblioteki, tj. ul. Sukiennicza 2 48-300 Nysa e-mailem na adres sekretariat@migbp.nysa.pl Decyduje data wpływu. W skład oferty musi wchodzić: zarys koncepcji tematycznej komiksu w formie krótkiego opisu oraz planu, przykładowe plansze z trzech wcześniej realizowanych przez grafika/autora projektów, oferta cenowa za wykonanie w/w działań. Ocena ofert odbędzie się w ciągu trzech dni roboczych od 21.09.2018 r. Informacja o zwycięskiej ofercie zostanie ogłoszona do 26.09.2018 r. na stronie WWW biblioteki oraz na facebooku biblioteki.

Pełna treść wiadomości na: 542 at migbp.nysa.pl
migbp.nysa.pl, Źródło artykułu: migbp.nysa.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
nyski

Powiat nyski – powiat w województwie opolski, którego siedziba znajduje się w Nysie. W skład powiatu wchodzą gminy: Głuchołazy, Korfantów, Nysa, Otmuchów, Paczków, Kamiennik, Łambinowice, Pakosławice, Skoroszyce oraz miasta Głuchołazy, Korfantów, Nysa, Otmuchów i Paczków.

Z całą pewnością turystom oraz mieszkańcom czas uatrakcyjniają Jeziora Nyskie, Otmuchowskie (i ich piaszczyste plaże), Zalew Paczkowski, Góry Opawskie, cztery rezerwaty przyrody. Powiat wybierają sobie za cel rowerzyści, którzy mogą nacieszyć się doskonałymi szlakami rowerowymi. Powiat może poszczycić się Głównym Szlakiem Sudeckim im. Mieczysława Orłowicza, który jest najdłuższym szlakiem w Sudetach.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola