Belka
Piątek, 22 Marca 2019   imieniny: Bogusław, Katarzyna, Oktawian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Strategia Rozwoju Obszaru Funkcjonalnego Partnerstwo Nyskie 2020

Data dodania: 2015-04-27
Kategoria: Pozostałe » Inne
 
Trwa II etap opracowania Strategii Rozwoju, którego celem jest zaprojektowanie kierunków rozwoju Partnerstwa Nyskiego 2020 - określenie wizji, misji i celów strategicznych.
Na każdym etapie prac nad Strategią Rozwoju niezwykle ważny jest udział przedstawicieli lokalnej społeczności, tj. mieszkańców, liderów społecznych, przedsiębiorców czy instytucji publicznych. W maju i czerwcu 2015 roku odbędą się spotkania, podczas których przeprowadzone zostaną badania ankietowe, Delphi, fokusowe oraz warsztaty. Zachęcamy do aktywnego udziału w spotkaniach organizowanych w Państwa miejscowościach.
Zaplanowano po trzy spotkania u każdego z Partnerów:
• Badanie fokusowe (27.04 w Grodkowie, 28.04 w Korfantowie i Głuchołazach),
• Spotkania warsztatowe z liderami opinii (maj i czerwiec 2015 roku),
• Spotkania z mieszkańcami (maj i czerwiec 2015 roku).

Informacje o spotkaniach w gminach i powiatach będą publikowane na stronie internetowej www.partnerstwo-nyskie2020.pl. Zachęcamy do zapisania się na spotkania poprzez formularz dostępny na stronie http://cyfrowymanager.pl/ofpn2020/rejestracja.


Partnerstwo Nyskie 2020
To inicjatywa 17 Partnerów, tj. gmin: Biała, Branice, Głubczyce, Głuchołazy, Grodków, Kietrz, Korfantów, Lubrza, Łambinowice, Nysa, Otmuchów, Paczków, Prudnik, Skoroszyce oraz powiatów: głubczyckiego, nyskiego i prudnickiego.
Partnerstwo Nyskie 2020 zostało zawiązane w celu podjęcia działań dla rozwiązywania wspólnych problemów. Opracowanie Strategii Rozwoju koordynuje Lider Partnerstwa
– gmina Nysa.


Kontakt
Wykonawca: Instytut Badawczy IPC, ResPublic oraz EU-Consult.
Kontakt: tel. 22 630 98 34, m.kazembek@respublic.pl
Projekt dofinansowany z funduszy EOG, pochodzących z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii oraz środków krajowych.
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
nyski

Powiat nyski – powiat w województwie opolski, którego siedziba znajduje się w Nysie. W skład powiatu wchodzą gminy: Głuchołazy, Korfantów, Nysa, Otmuchów, Paczków, Kamiennik, Łambinowice, Pakosławice, Skoroszyce oraz miasta Głuchołazy, Korfantów, Nysa, Otmuchów i Paczków.

Z całą pewnością turystom oraz mieszkańcom czas uatrakcyjniają Jeziora Nyskie, Otmuchowskie (i ich piaszczyste plaże), Zalew Paczkowski, Góry Opawskie, cztery rezerwaty przyrody. Powiat wybierają sobie za cel rowerzyści, którzy mogą nacieszyć się doskonałymi szlakami rowerowymi. Powiat może poszczycić się Głównym Szlakiem Sudeckim im. Mieczysława Orłowicza, który jest najdłuższym szlakiem w Sudetach.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola