Belka
Czwartek, 15 Listopada 2018   imieniny: Amelia, Albert, Leopold
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Strategia Rozwoju Obszaru Funkcjonalnego Partnerstwo Nyskie 2020 na lata 2016-2026 z perspektywą do 2030 roku

Data dodania: 2015-09-25
Kategoria: Pozostałe » Inne
 
Do tej pory opracowano dwie najważniejsze części dokumentu Strategii Rozwoju Obszaru Funkcjonalnego Partnerstwo Nyskie 2020, czyli diagnozę obecnego stanu społeczno-gospodarczego oraz wyznaczono misję, wizję i cele strategiczne. Trzeci etap prac nad dokumentem obejmuje wyznaczenie perspektyw rozwoju na przyszłość w wymiarze społecznym, gospodarczym i rynku pracy. Ważnym elementem jest zacieśnienie współpracy z partnerami zagranicznymi, w tym współpraca transgraniczna z sąsiadem- Republiką Czeską.
Już w październiku odbędą się spotkania z mieszkańcami i rozmowy na temat przedstawionego dokumentu Strategii Rozwoju OF PN2020. Daty i harmonogram spotkań znajdziecie Państwo na oficjalnej stronie internetowej Partnerstwa Nyskiego 2020 www.partnerstwo-nyskie2020.pl

Partnerstwo Nyskie 2020
To inicjatywa 17 samorządów (Partnerów) - 3 powiatów (nyskiego, głubczyckiego i prudnickiego) oraz 14 gmin (Biała, Branice, Głubczyce, Głuchołazy, Grodków, Kietrz, Korfantów, Lubrza, Łambinowice, Nysa, Otmuchów, Paczków, Prudnik, Skoroszyce).

Projekt dofinansowany z funduszy EOG, pochodzących z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii oraz środków krajowych.
Kontakt
Strategię opracowuje konsorcjum firm: Instytut Badawczy IPC, ResPublic oraz EU-CONSULT
Kontakt: tel. 22 630 98 34, mail: biuro@respublic.pl
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
nyski

Powiat nyski – powiat w województwie opolski, którego siedziba znajduje się w Nysie. W skład powiatu wchodzą gminy: Głuchołazy, Korfantów, Nysa, Otmuchów, Paczków, Kamiennik, Łambinowice, Pakosławice, Skoroszyce oraz miasta Głuchołazy, Korfantów, Nysa, Otmuchów i Paczków.

Z całą pewnością turystom oraz mieszkańcom czas uatrakcyjniają Jeziora Nyskie, Otmuchowskie (i ich piaszczyste plaże), Zalew Paczkowski, Góry Opawskie, cztery rezerwaty przyrody. Powiat wybierają sobie za cel rowerzyści, którzy mogą nacieszyć się doskonałymi szlakami rowerowymi. Powiat może poszczycić się Głównym Szlakiem Sudeckim im. Mieczysława Orłowicza, który jest najdłuższym szlakiem w Sudetach.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola