Belka
Czwartek, 15 Listopada 2018   imieniny: Amelia, Albert, Leopold
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Strategia Rozwoju Społecznego Obszaru Funkcjonalnego Partnerstwo Nyskie 2020

Data dodania: 2015-05-25
Kategoria: Pozostałe » Inne
 
Zakończyliśmy spotkania w ramach II etapu konsultacji społecznych, który służy opracowaniu wizji i misji dla Strategii Rozwoju Społecznego. Dziękujemy za Państwa zaangażowanie – dzięki Państwa pracy możliwe jest rzetelne przygotowanie części strategicznej dokumentu.

Przypominamy, że w dokumencie zostaną opisane zagadnienia społeczne, takie jak oświata, wychowanie, sytuacja osób młodych, rodzin, seniorów, osób niepełnosprawnych oraz zjawiska takie jak bezdomność, wykluczenie czy integrację społeczną. Dzięki Państwa udziałowi w warsztatach i badaniach, możliwe jest spojrzenie na powyższe problemy z perspektywy mieszkańców oraz zaproponowanie rozwiązań, które przyczynią się do realnej zmiany społecznej.

Zachęcamy do śledzenia postępu prac – przed nami jeszcze spotkania w październiku i listopadzie 2015 roku, podczas których zaprezentowany zostanie projekt Strategii.Partnerstwo Nyskie 2020

To inicjatywa 17 samorządów z terenu powiatu nyskiego, głubczyckiego i prudnickiego oraz gminy Grodków, której celem jest wspólne rozwiązywanie problemów, podejmowanie partnerskich działań oraz wnioskowanie o środki zewnętrzne na ich realizację. Opracowywana Strategia Rozwoju Społecznego wyznaczy perspektywy i cele współpracy oraz główne kierunki rozwoju.Kontakt
Informacje o projekcie można znaleźć na stronie: www.partnerstwo-nyskie2020.pl

Strategię opracowuje konsorcjum firm: Instytut Badawczy IPC, ResPublic oraz EU-Consult.

Kontakt: tel. 58 307 44 06, mail: info@eu-consult.pl

Projekt dofinansowany z funduszy EOG, pochodzących z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii oraz środków krajowych.

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
nyski

Powiat nyski – powiat w województwie opolski, którego siedziba znajduje się w Nysie. W skład powiatu wchodzą gminy: Głuchołazy, Korfantów, Nysa, Otmuchów, Paczków, Kamiennik, Łambinowice, Pakosławice, Skoroszyce oraz miasta Głuchołazy, Korfantów, Nysa, Otmuchów i Paczków.

Z całą pewnością turystom oraz mieszkańcom czas uatrakcyjniają Jeziora Nyskie, Otmuchowskie (i ich piaszczyste plaże), Zalew Paczkowski, Góry Opawskie, cztery rezerwaty przyrody. Powiat wybierają sobie za cel rowerzyści, którzy mogą nacieszyć się doskonałymi szlakami rowerowymi. Powiat może poszczycić się Głównym Szlakiem Sudeckim im. Mieczysława Orłowicza, który jest najdłuższym szlakiem w Sudetach.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola