Belka
Piątek, 22 Marca 2019   imieniny: Bogusław, Katarzyna, Oktawian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Strategia Rozwoju Społecznego Obszaru Funkcjonalnego Partnerstwo Nyskie 2020

Data dodania: 2015-10-21
Kategoria: Pozostałe » Inne
 
Rozpoczynamy konsultacje społeczne dokumentu Strategii Rozwoju Obszaru Funkcjonalnego Partnerstwo Nyskie 2020. Przyjdź na spotkanie w dniach 19-22 października oraz 28 października 2015 r. Spotkania odbywają się w godz. 9:45-11:15 dla liderów, przedsiębiorców i organizacji pozarządowych. Warsztaty z mieszkańcami odbywają się w godz. 15:45-17:15.Miejsca spotkań: Urząd Miejski w Głuchołazach, Budynek ZOKiS w Głubczycach, Starostwo Powiatowe w Prudniku, Urząd Miejski w Paczkowie, Urząd Miejski w Nysie, Urząd Miejski w Prudniku, Miejski Ośrodek Kultury w Głubczycach, klub “Na skrzyżowaniu”, Urząd Gminy Łambinowice, Pawilon sportowy w Skoroszycach, Wiejski Dom Kultury w Branicach, Urząd Gminy w Lubrzy, Miejsko-Gminny, Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Korfantowie, Centrum Usług Hotelowo - Turystycznych “Zamek” w Otmuchowie, Centrum Kształcenia Praktycznego w Nysie, Urząd Miejski w Białej, Urząd Miejski w Kietrzu, Urząd Miejski w Grodkowie.Partnerstwo Nyskie 2020

To inicjatywa 17 samorządów z terenu powiatu nyskiego, głubczyckiego i prudnickiego oraz gminy Grodków, której celem jest wspólne rozwiązywanie problemów, podejmowanie partnerskich działań oraz wnioskowanie o środki zewnętrzne na ich realizację. Opracowywana Strategia Rozwoju Społecznego wyznaczy perspektywy i cele współpracy oraz główne kierunki rozwoju.Informacje o projekcie można znaleźć na stronie: www.partnerstwo-nyskie2020.plProjekt dofinansowany z funduszy EOG, pochodzących z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii oraz środków krajowych.

Kontakt
Strategię opracowuje konsorcjum firm: Instytut Badawczy IPC, ResPublic oraz EU-Consult.Kontakt: tel. 58 307 44 06, mail: info@eu-consult.pl
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
nyski

Powiat nyski – powiat w województwie opolski, którego siedziba znajduje się w Nysie. W skład powiatu wchodzą gminy: Głuchołazy, Korfantów, Nysa, Otmuchów, Paczków, Kamiennik, Łambinowice, Pakosławice, Skoroszyce oraz miasta Głuchołazy, Korfantów, Nysa, Otmuchów i Paczków.

Z całą pewnością turystom oraz mieszkańcom czas uatrakcyjniają Jeziora Nyskie, Otmuchowskie (i ich piaszczyste plaże), Zalew Paczkowski, Góry Opawskie, cztery rezerwaty przyrody. Powiat wybierają sobie za cel rowerzyści, którzy mogą nacieszyć się doskonałymi szlakami rowerowymi. Powiat może poszczycić się Głównym Szlakiem Sudeckim im. Mieczysława Orłowicza, który jest najdłuższym szlakiem w Sudetach.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola