Belka
Poniedziałek, 18 Marca 2019   imieniny: Anzelm, Cyryl, Edward
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Strategia Rynku Pracy Obszaru Funkcjonalnego Partnerstwo Nyskie 2020

Data dodania: 2015-03-25
Kategoria: Pozostałe » Inne
 
Opracowywanie wizji, misji i celów strategicznych to kolejny etap prac nad Strategią Rynku Pracy. Zapraszamy mieszkańców, przedsiębiorców, przedstawicieli instytucji otoczenia biznesu, organizacji pozarządowych oraz instytucji publicznych do udziału w konsultacjach społecznych.
Rynek pracy został uznany za jeden z kluczowych obszarów współpracy Partnerstwa Nyskiego 2020. Jednak aby dokument odzwierciedlał realne potrzeby interesariuszy, konieczne jest zaangażowanie mieszkańców w jego powstawanie. Dlatego zachęcamy do rejestracji na spotkania w Państwa gminie bądź powiecie.
Na spotkania zarejestrować się można poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie http://cyfrowymanager.pl/ofpn2020/?form=rejestracja.

Partnerstwo Nyskie 2020
To inicjatywa 17 samorządów z terenu powiatu nyskiego, głubczyckiego i prudnickiego oraz gminy Grodków, której celem jest wspólne rozwiązywanie problemów, podejmowanie partnerskich działań oraz wnioskowanie o środki zewnętrzne na ich realizację. Opracowywana Strategia Rynku Pracy wyznaczy perspektywy i cele współpracy oraz główne kierunki rozwoju rynku pracy.

Projekt dofinansowany z funduszy EOG, pochodzących z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii oraz środków krajowych.
Kontakt
Informacje o projekcie można znaleźć na stronie: www.partnerstwo-nyskie2020.pl
Strategię opracowuje konsorcjum firm: Instytut Badawczy IPC, ResPublic oraz EU-Consult.
Kontakt: tel. 71 79 49 249, mail: biuro@instytut-ipc.pl
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
nyski

Powiat nyski – powiat w województwie opolski, którego siedziba znajduje się w Nysie. W skład powiatu wchodzą gminy: Głuchołazy, Korfantów, Nysa, Otmuchów, Paczków, Kamiennik, Łambinowice, Pakosławice, Skoroszyce oraz miasta Głuchołazy, Korfantów, Nysa, Otmuchów i Paczków.

Z całą pewnością turystom oraz mieszkańcom czas uatrakcyjniają Jeziora Nyskie, Otmuchowskie (i ich piaszczyste plaże), Zalew Paczkowski, Góry Opawskie, cztery rezerwaty przyrody. Powiat wybierają sobie za cel rowerzyści, którzy mogą nacieszyć się doskonałymi szlakami rowerowymi. Powiat może poszczycić się Głównym Szlakiem Sudeckim im. Mieczysława Orłowicza, który jest najdłuższym szlakiem w Sudetach.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola