Belka
Piątek, 22 Marca 2019   imieniny: Bogusław, Katarzyna, Oktawian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Strategia Rynku Pracy Obszaru Funkcjonalnego Partnerstwo Nyskie 2020

Data dodania: 2015-05-25
Kategoria: Pozostałe » Inne
 
Zakończyliśmy spotkania warsztatowe z mieszkańcami i liderami opinii publicznej – dziękujemy wszystkim uczestnikom za poświęcony czas oraz zgłoszone propozycje działań, projektów, przedsięwzięć, które mogą przeciwdziałać problemom i pozwolić w pełni wykorzystać główne atuty OF PN2020.

Spotkania z mieszkańcami i liderami opinii odbyły się w ramach II etapu konsultacji społecznych. Na podstawie wypracowanych w trakcie spotkań wniosków, zaproponowana zostanie wizja i misja dla Strategii Rynku Pracy.

Zachęcamy do śledzenia postępu prac na stronie: www.partnerstwo-nyskie2020.plPartnerstwo Nyskie 2020

To inicjatywa 17 samorządów z terenu powiatu nyskiego, głubczyckiego i prudnickiego oraz gminy Grodków, której celem jest wspólne rozwiązywanie problemów, podejmowanie partnerskich działań oraz wnioskowanie o środki zewnętrzne na ich realizację. Opracowywana Strategia Rynku Pracy wyznaczy perspektywy i cele współpracy oraz główne kierunki rozwoju Partnerstwa Nyskiego 2020.Kontakt
Strategię opracowuje konsorcjum firm: Instytut Badawczy IPC, ResPublic oraz EU-Consult.

Kontakt: tel. 71 79 49 249, mail: biuro@instytut-ipc.plProjekt dofinansowany z funduszy EOG, pochodzących z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii oraz środków krajowych.

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
nyski

Powiat nyski – powiat w województwie opolski, którego siedziba znajduje się w Nysie. W skład powiatu wchodzą gminy: Głuchołazy, Korfantów, Nysa, Otmuchów, Paczków, Kamiennik, Łambinowice, Pakosławice, Skoroszyce oraz miasta Głuchołazy, Korfantów, Nysa, Otmuchów i Paczków.

Z całą pewnością turystom oraz mieszkańcom czas uatrakcyjniają Jeziora Nyskie, Otmuchowskie (i ich piaszczyste plaże), Zalew Paczkowski, Góry Opawskie, cztery rezerwaty przyrody. Powiat wybierają sobie za cel rowerzyści, którzy mogą nacieszyć się doskonałymi szlakami rowerowymi. Powiat może poszczycić się Głównym Szlakiem Sudeckim im. Mieczysława Orłowicza, który jest najdłuższym szlakiem w Sudetach.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola