Belka
Poniedziałek, 25 Marca 2019   imieniny: Maria, Wiesław, Ireneusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Strategia Rozwoju Obszaru Funkcjonalnego Partnerstwo Nyskie 2020

Data dodania: 2014-11-28
Kategoria: Pozostałe » Inne
 
Gmina Nysa - Lider Partnerstwa zaprasza do udziału w konsultacjach społecznych będących etapem opracowywania Strategii Rozwoju Obszaru Funkcjonalnego Partnerstwo Nyskie 2020 na lata 2016-2026 z perspektywą do 2030 roku.

W listopadzie 2014 r. rozpoczniemy badanie ankietowe, którego celem jest zebranie opinii dotyczących jakości życia i lokalnych uwarunkowań prowadzenia działalności gospodarczej.
Opracowane wyniki posłużą do sporządzenia diagnozy społeczno-gospodarczej. Badanie będzie przeprowadzane w formie papierowych ankiet dostarczanych bezpośrednio do mieszkańców oraz on-line za pośrednictwem strony internetowej: http://cyfrowademokracja.pl/index.php/artykuly?kategoria=partnerstwo-nyskie-2020.
Zachęcamy do wypełniania ankiet – dzięki nim Strategia opisze realną sytuację społeczno-gospodarczą Partnerstwa Nyskiego 2020. Włącz się w konsultacje!

Kontakt
Strategię opracowuje konsorcjum firm: Instytut Badawczy IPC, ResPublic oraz EU-Consult.
Kontakt: tel. 22 630 98 34, m.kazembek@respublic.pl
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
nyski

Powiat nyski – powiat w województwie opolski, którego siedziba znajduje się w Nysie. W skład powiatu wchodzą gminy: Głuchołazy, Korfantów, Nysa, Otmuchów, Paczków, Kamiennik, Łambinowice, Pakosławice, Skoroszyce oraz miasta Głuchołazy, Korfantów, Nysa, Otmuchów i Paczków.

Z całą pewnością turystom oraz mieszkańcom czas uatrakcyjniają Jeziora Nyskie, Otmuchowskie (i ich piaszczyste plaże), Zalew Paczkowski, Góry Opawskie, cztery rezerwaty przyrody. Powiat wybierają sobie za cel rowerzyści, którzy mogą nacieszyć się doskonałymi szlakami rowerowymi. Powiat może poszczycić się Głównym Szlakiem Sudeckim im. Mieczysława Orłowicza, który jest najdłuższym szlakiem w Sudetach.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola