Belka
Piątek, 22 Marca 2019   imieniny: Bogusław, Katarzyna, Oktawian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Strategia Rozwoju Obszaru Funkcjonalnego Partnerstwo Nyskie 2020

Data dodania: 2014-12-23
Kategoria: Pozostałe » Inne
 

Gmina Nysa - Lider Partnerstwa zaprasza do udziału w konsultacjach społecznych będących etapem opracowywania Strategii Rozwoju Obszaru Funkcjonalnego Partnerstwo Nyskie 2020 na lata 2016-2026 z perspektywą do 2030 roku.
Równolegle z prowadzonym obecnie badaniem ankietowym wśród mieszkańców
i przedsiębiorców Obszaru Funkcjonalnego, prowadzona jest analiza danych zastanych, czyli istniejących raportów i statystyk.
Zestawienie wyników obu tych badań pozwoli na sporządzenie diagnozy społeczno-gospodarczej oraz dalszych części Strategii Rozwoju Obszaru Funkcjonalnego Partnerstwo Nyskie 2020.
Zachęcamy Państwa do udziału w badaniu ankietowym – wystarczy krótka rozmowa z ankieterem lub wypełnienie ankiety na portalu www.cyfrowademokracja.pl (link http://cyfrowademokracja.pl/konsultacje-spoleczne?kategoria=partnerstwo-nyskie-2020), by włączyć się w prace nad powstającą Strategią.
Więcej informacji o projekcie: www.partnerstwo-nyskie2020.pl

Kontakt
Strategię opracowuje konsorcjum firm: Instytut Badawczy IPC, ResPublic oraz EU-Consult.
Kontakt: tel. 22 630 98 34, m.kazembek@respublic.pl
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
nyski

Powiat nyski – powiat w województwie opolski, którego siedziba znajduje się w Nysie. W skład powiatu wchodzą gminy: Głuchołazy, Korfantów, Nysa, Otmuchów, Paczków, Kamiennik, Łambinowice, Pakosławice, Skoroszyce oraz miasta Głuchołazy, Korfantów, Nysa, Otmuchów i Paczków.

Z całą pewnością turystom oraz mieszkańcom czas uatrakcyjniają Jeziora Nyskie, Otmuchowskie (i ich piaszczyste plaże), Zalew Paczkowski, Góry Opawskie, cztery rezerwaty przyrody. Powiat wybierają sobie za cel rowerzyści, którzy mogą nacieszyć się doskonałymi szlakami rowerowymi. Powiat może poszczycić się Głównym Szlakiem Sudeckim im. Mieczysława Orłowicza, który jest najdłuższym szlakiem w Sudetach.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola