Belka
Piątek, 22 Marca 2019   imieniny: Bogusław, Katarzyna, Oktawian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Strategia Rozwoju Rynku Pracy Obszaru Funkcjonalnego Partnerstwo Nyskie 2020

Data dodania: 2014-11-28
Kategoria: Pozostałe » Inne
 
Partnerzy Partnerstwa Nyskiego 2020 zaprasza do udziału w konsultacjach społecznych będących etapem opracowywania Strategii Rozwoju Rynku PracyObszaru Funkcjonalnego Partnerstwo Nyskie 2020 na lata 2016-2026 z perspektywą do 2030 roku.

Już niebawem rozpocznie się badanie ankietowe wśród mieszkańców i przedsiębiorców, którego celem jest zebranie opinii dotyczących obecnej sytuacji na rynku pracy na terenie Partnerstwa Nyskiego 2020.
Opracowane wyniki posłużą do sporządzenia diagnozy z punktu widzenia osób zamieszkujący tereny Obszaru Funkcjonalnego Partnerstwa Nyskiego 2020. Ankieta dostępna będzie w formie papierowej oraz on-line pod adresem: http://cyfrowademokracja.pl/index.php/artykuly?kategoria=partnerstwo-nyskie-2020.
Zachęcamy do wypełniania ankiet – dzięki Państwa opinii możliwe będzie opisanie problemów, z którymi zmagają się osoby pracujące, poszukujące pracy i pracodawcy z terenu Obszaru Funkcjonalnego.

Kontakt
Kontakt: Starostwo Powiatowe w Prudniku, tel. 77 438 17 23, a.zagorska@powiatprudnicki.pl
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
nyski

Powiat nyski – powiat w województwie opolski, którego siedziba znajduje się w Nysie. W skład powiatu wchodzą gminy: Głuchołazy, Korfantów, Nysa, Otmuchów, Paczków, Kamiennik, Łambinowice, Pakosławice, Skoroszyce oraz miasta Głuchołazy, Korfantów, Nysa, Otmuchów i Paczków.

Z całą pewnością turystom oraz mieszkańcom czas uatrakcyjniają Jeziora Nyskie, Otmuchowskie (i ich piaszczyste plaże), Zalew Paczkowski, Góry Opawskie, cztery rezerwaty przyrody. Powiat wybierają sobie za cel rowerzyści, którzy mogą nacieszyć się doskonałymi szlakami rowerowymi. Powiat może poszczycić się Głównym Szlakiem Sudeckim im. Mieczysława Orłowicza, który jest najdłuższym szlakiem w Sudetach.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola