Strategia Rozwoju Społecznego Obszaru Funkcjonalnego Partnerstwo Nyskie 2020 Pozostałe Inne Ogłoszenia - Miejski serwis informacyjny: Nysa, Głuchołazy, Kamiennik, Korfantów, Łambinowice
Belka
Niedziela, 19 Sierpnia 2018   imieniny: Konstancja, Emilia, Julian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Strategia Rozwoju Społecznego Obszaru Funkcjonalnego Partnerstwo Nyskie 2020

Data dodania: 2016-01-29
Kategoria: Pozostałe » Inne
 
Obecnie prace nad projektem Strategii Rozwoju Społecznego po konsultacjach społecznych zostały zakończone. Wykonawca wprowadził wszystkie poprawki zgłoszone przez uczestników konsultacji i Liderów projektu do wersji dokumentu po konsultacjach społecznych. Rozpoczęto procedurę oceny oddziaływania na środowisko. Wykonawca wystąpił do Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Opolu oraz Opolskiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego o stwierdzenie czy istnieje konieczność przeprowadzenia strategicznej oceny oddziaływania na środowisko i w przypadku stwierdzenia takiej konieczności, z prośbą o uzgodnienie zakresu i stopnia szczegółowości informacji wymaganych w prognozie oddziaływania na środowisko dla tego dokumentu.

Partnerstwo Nyskie 2020
To inicjatywa 17 samorządów z terenu powiatu nyskiego, głubczyckiego i prudnickiego oraz gminy Grodków, której celem jest wspólne rozwiązywanie problemów, podejmowanie partnerskich działań oraz wnioskowanie o środki zewnętrzne na ich realizację. Opracowywana Strategia Rozwoju Społecznego wyznaczy perspektywy i cele współpracy oraz główne kierunki rozwoju.
Informacje o projekcie można znaleźć na stronie: www.partnerstwo-nyskie2020.pl
Kontakt
Strategię opracowuje konsorcjum firm: Instytut Badawczy IPC, ResPublic oraz EU-Consult.
Kontakt: tel. 58 307 44 06, mail: info@eu-consult.pl
Projekt dofinansowany z funduszy EOG, pochodzących z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii oraz środków krajowych.
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
nyski

Powiat nyski – powiat w województwie opolski, którego siedziba znajduje się w Nysie. W skład powiatu wchodzą gminy: Głuchołazy, Korfantów, Nysa, Otmuchów, Paczków, Kamiennik, Łambinowice, Pakosławice, Skoroszyce oraz miasta Głuchołazy, Korfantów, Nysa, Otmuchów i Paczków.

Z całą pewnością turystom oraz mieszkańcom czas uatrakcyjniają Jeziora Nyskie, Otmuchowskie (i ich piaszczyste plaże), Zalew Paczkowski, Góry Opawskie, cztery rezerwaty przyrody. Powiat wybierają sobie za cel rowerzyści, którzy mogą nacieszyć się doskonałymi szlakami rowerowymi. Powiat może poszczycić się Głównym Szlakiem Sudeckim im. Mieczysława Orłowicza, który jest najdłuższym szlakiem w Sudetach.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola