Belka
Wtorek, 19 Marca 2019   imieniny: Bogdan, Marek
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Strategia Rynku Pracy Obszaru Funkcjonalnego Partnerstwo Nyskie 2020

Data dodania: 2015-11-27
Kategoria: Pozostałe » Inne
 
Zachęcamy do udziału w ankiecie na temat celów i zadań priorytetowych, ujętych w dokumencie Strategii Rynku Pracy OF PN2020. Ankietę można wypełnić do 30.11.2015 r.

Konsultacje społeczne Strategii Rynku Pracy OF PN2020

W dniach 19-22 października oraz 28 października 2015 r. odbyły się spotkania z mieszkańcami (godz. 17:30-19:00) oraz liderami opinii, przedsiębiorcami i przedstawicielami organizacji pozarządowych (w godz.11:30-13:00).

Dodatkowo od 19 października do 20 listopada 2015 r. dostępne były elektroniczne formularze zgłaszania uwag do dokumentu. Formularz uwag mógł wypełnić każdy mieszkaniec Obszaru Funkcjonalnego Partnerstwo Nyskie 2020.

Konsultacje mają na celu poznanie opinii, zebranie uwag i sugestii do projektu dokumentu Strategii Rynku Pracy OF PN2020. Uzyskane wyniki posłużą do opracowania ostatecznej wersji dokumentu.

Zachęcamy do udziału w konsultacjach! Jest to ostatni etap konsultacji społecznych Strategii Rynku Pracy Obszaru Funkcjonalnego Partnerstwo Nyskie 2020 (OF PN2020).

W załączniku znajduje się harmonogram spotkań wraz z listą miejsc, w których odbędą się spotkania konsultacyjne.

Partnerstwo Nyskie 2020

To inicjatywa 17 samorządów (Partnerów) - 3 powiatów (nyskiego, głubczyckiego i prudnickiego) oraz 14 gmin (Biała, Branice, Głubczyce, Głuchołazy, Grodków, Kietrz, Korfantów, Lubrza, Łambinowice, Nysa, Otmuchów, Paczków, Prudnik, Skoroszyce).
Strategię opracowuje konsorcjum firm: Instytut Badawczy IPC, ResPublic oraz EU-CONSULT

Ankieta dostępna będzie do 30.11.2015 r. na Platformie Cyfrowa Demokracja http://cyfrowademokracja.pl/konsultacje-spoleczne/ankieta-konsultacje-spoleczne-strategii-rynku-pracy-of-pn2020
Kontakt
Kontakt: tel. 71 79 49 249, mail: biuro@instytut-ipc.pl

Projekt dofinansowany z funduszy EOG, pochodzących z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii oraz środków krajowych.
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
nyski

Powiat nyski – powiat w województwie opolski, którego siedziba znajduje się w Nysie. W skład powiatu wchodzą gminy: Głuchołazy, Korfantów, Nysa, Otmuchów, Paczków, Kamiennik, Łambinowice, Pakosławice, Skoroszyce oraz miasta Głuchołazy, Korfantów, Nysa, Otmuchów i Paczków.

Z całą pewnością turystom oraz mieszkańcom czas uatrakcyjniają Jeziora Nyskie, Otmuchowskie (i ich piaszczyste plaże), Zalew Paczkowski, Góry Opawskie, cztery rezerwaty przyrody. Powiat wybierają sobie za cel rowerzyści, którzy mogą nacieszyć się doskonałymi szlakami rowerowymi. Powiat może poszczycić się Głównym Szlakiem Sudeckim im. Mieczysława Orłowicza, który jest najdłuższym szlakiem w Sudetach.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola